Toruń, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Specjalista Ds. Transportu I Logistyki - Góraszka/ K. Warszawy

Góraszka gmina Wiązowna powiat otwocki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Oferujemy kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. transportu i logistyki z orzeczeniem o niepełnosprawności (Zapraszamy grupy LEKKIE, UMIARKOWANE, ZNACZNE)

Miejsce pracy: Góraszka koło Warszawy (gmina Wiązowna powiat otwocki)

Wymagania:
- Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Wykształcenie wyższe
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie przy planowaniu dystrybucji)
- Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Excela w stopniu podstawowym
- Znajomość giełd transportowych np. Trans.eu
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Komunikatywność, wielozadaniowość

Obowiązki:
- Planowanie dystrybucji towaru własnego na terenie PL i EU
- Ustalanie harmonogramu pracy kierowców
- Aktywne poszukiwanie podwykonawców do realizacji transportu własnego
- Poszerzanie bazy klientów (ładunków)
- Wystawianie zleceń
- Wystawienie Faktur VAT po transporcie
- Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
- Zapraszamy grupy LEKKIE, UMIARKOWANE, ZNACZNE
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
- Wynagrodzenie 5000-5800 zł brutto na okres próbnym z możliwością podwyżki
- Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
- Opiekę medyczną
- Kartę sportową
- Ubezpieczenie na życie
- Zniżki na nasze produkty

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Marzec, 2024  09:36

Identyfikator: 741262

Wyświetleń: 1756