Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant techniczny - młodszy programista

Toruń

GP People dla swojego Klienta firmy działającej w branży IT, specjalizującej się w tworzeniu stron oraz serwisów internetowych, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

młodszy programista - konsultant

opis stanowiska:
- wsparcie działu programowania
- wykonywanie zadań programistycznych
- uczestniczenie w przygotowywaniu projektów graficznych
- konsultacje z klientami odnośnie tworzonych projektów
- pomoc w szkoleniu klientów

wymagania:
- podstawowa znajomość języków programowania
- wiedza z zakresu technologii webowych (HTML, CSS)
- umiejętność przygotowywania szablonów HTML na podstawie projektów graficznych
- wysoka kultura osobista
- umiejętność swobodnego wypowiadania się
- punktualność i słowność
- chęć rozwoju i nauki
- prawo jazdy kat B. będzie dodatkowym atutem

oferujemy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- atrakcyjne szkolenia
- udział w tworzeniu ciekawych projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres torun@gppeople.pl/ z podaniem w tytule nazwy stanowiska

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Czerwiec, 2013  11:38

Identyfikator: 461743

Wyświetleń: 4272