Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 141, 311, 111 - praca w Niemczech

Niemcy - Ahaus

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych osób do pracy w Niemczech na stanowisku: spawacz 141, 311, 111 .

Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie min. dobrym - warunek konieczny
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
&#8226; certyfikaty spawalnicze
&#8226; motywacja do pracy na terenie Niemiec
&#8226; prawo jazdy kat. B + własny samochód

Obowiązki:
&#8226; spawanie rur i konstrukcji metodą: 141, 311, 111

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
&#8226; pracę na pełen etat
&#8226; odpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych domów
&#8226; możliwość podnoszenia kwalifikacji
&#8226; pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 07 Lipiec, 2015  16:13

Identyfikator: 554497

Wyświetleń: 2919