Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na wakacje w Niemczech

Emden - Niemcy

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na okres wakacyjny.

praca na wakacje w Niemczech

Miejsce pracy: Emden

Obowiązki:
&#9726;zjazd nowym autem z promu i na prom, zaparkowanie go we wskazanym miejscu na parkingu, zabezpieczenie samochodu na promie przed transportem morskim

Wymagania:
&#9726;czynne prawo jazdy kat. B min. 2 lata - warunek konieczny
&#9726;znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny

Oferujemy:
&#9726;możliwość podjęcia pracy na okres wakacyjny (czerwiec - wrzesień)
&#9726;pracę na pełen etat
&#9726;możliwość odpłatnego zakwaterowania
&#9726;możliwość pracy dla par
&#9726;pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Czerwiec, 2015  10:18

Identyfikator: 552426

Wyświetleń: 2672