Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ogrodnik - praca w Niemczech

Niemcy - Ahaus

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: ogrodnik.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych
&#8226; znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
&#8226; wykształcenie kierunkowe
&#8226; prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód

Obowiązki:
&#8226; zakładanie i pielęgnacja ogrodów oraz terenów zielonych

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na pełen etat
&#8226; zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
&#8226; możliwość odpłatnego zakwaterowania
&#8226; świadczenia socjalne
&#8226; pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Kwiecien, 2015  15:13

Identyfikator: 546846

Wyświetleń: 2555