Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. C+E - praca w Holandii

Enschede - Holandia

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku: kierowca kat. C+E.

Wymagania:
&#8226; czynne prawo jazdy kat. C + E min. 2 lata - warunek konieczny
&#8226; znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny

Obowiązki:
&#8226; przewóz towaru w Holandii, Niemczech, Belgii i Luksemburgu

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę
&#8226; stabilne zatrudnienie
&#8226; zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy
&#8226; świadczenia socjalne
&#8226; pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Luty, 2015  16:14

Identyfikator: 539377

Wyświetleń: 2564