Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instalator woda-gaz - praca w Niemczech

Hamburg, Ahaus - Niemcy

Aktualnie poszukujemy dwóch odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: monter instalacji woda-gaz.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie kierunkowe [hydraulik, monter instalacji wod-gaz]
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego [warunek konieczny u jednego z Kandydatów]
&#8226; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
&#8226; motywacja do pracy w Niemczech
&#8226; prawo jazdy [mile widziany własny samochód u jednego z Kandydatów]

Obowiązki:
&#8226; montaż rur
&#8226; zgrzewanie, spawanie
&#8226; podłączenia sanitarne i gazowe

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę w Niemczech
&#8226; zapewnione zakwaterowanie
&#8226; zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
&#8226; świadczenia socjalne
&#8226; pomoc Konsultanta polskojęzycznego w dopełnieniu kwestii administracyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Czerwiec, 2015  16:18

Identyfikator: 553591

Wyświetleń: 1909