Toruń, Kujawsko-pomorskie

INTERKADRA: OPIEKA nad samotną seniorką cierpiącą na Parkinsona

Münster Niemcy

Podopieczna ma 83 lata, porusza się przy pomocy Rollatora. Jest osobą cierpiącą na Parkinsona, inkontynencję, demencję (występują zaniki pamięci). Ze względu na wiek ma problemy ze słuchem oraz ze wzrokiem. Seniorka mieszka samotnie w spokojnej dzielnicy, co tydzień odwiedzają ją dzieci z wnukami.

Obowiązki: prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów), opieka (pomoc przy ubieraniu się, toalecie, (kąpiel raz w tygodniu), zmiana pielucho majtek, spędzanie czasu z podopiecznym). Praca w nocy nie występuje, należy być jednak gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Naszym Opiekunkom i Opiekunom oferujemy:
- NOWOŚĆ: dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- legalne zatrudnienie (umowa zlecenie), tylko sprawdzone oferty
- wysokie miesięczne wynagrodzenie - nawet do 5000 zł netto
- 1 czytelną umowę bezpośrednio z naszą firmą a nie z pośrednikiem
- składki ZUS od pensji wysokości ok. 4000zł brutto
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie + oddzielny pokój w domu podopiecznego

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku (w Polsce lub za granicą)
- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość
- brak przeciwwskazań zdrowotnych
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego - oddzwonimy:
opiekunki.interkadra.pl/zgloszenie-formularz-opiekunki/

InterKadra
Centrum Rekrutacyjne w Toruniu
ul. Wielkie Garbary 15/3
tel. 503 102 672

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie opiekunki.interkadra.pl/

Zostań naszym OPIEKUNKĄ/OPIEKUNEM miesiąca &#8211; zdobądź atrakcyjne nagrody!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Kwiecien, 2016  10:23

Identyfikator: 581314

Wyświetleń: 1686