Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Erdbau - pomocnik przy przygotowywaniu terenu przed budową

Dorsten

Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą fizyczną w Niemczech przy przygotowywaniu terenu pod budowę - Erdbau.

Wymagania:
&#9726;dyspozycyjność od połowy czerwca 2015 r.
&#9726;znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
&#9726;siła fizyczna
&#9726;prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane

Obowiązki:
&#9726;przygotowywanie terenu przed budową
&#9726;kopanie fundamentów
&#9726;pomoc na budowie

Oferujemy:
&#9726;pracę w Niemczech od połowy czerwca 2015 r.
&#9726;umowę o pracę na niemieckich warunkach
&#9726;zapewnione płatne zakwaterowane
&#9726;pomoc Konsultanta polskojęzycznego w dopełnieniu kwestii administracyjnych związanych z zatrudnieniem

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Czerwiec, 2015  12:02

Identyfikator: 551664

Wyświetleń: 1884