Toruń, Kujawsko-pomorskie

Zaoczna studentka I-III roku dziennikarstwa/politologii/marketingu MA/25/05/

Warszawa, ul. Peszteńska 12

Portal Skarbiec.Biz Sp. z o.o. jest portalem internetowym o charakterze biznesowo - prawnym, którego miesięcznie odwiedza ponad 250 tysięcy osób. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaocznych studentów I-III roku na kierunku dziennikarstwo, politologia, marketing i zarządzanie i pochodne kierunki na stanowisko pracownika biurowego.

Wymagania stawiane kandydatom:

- status studenta (I-III roku) studiów zaocznych na kierunku dziennikarstwo lub politologia lub marketing i zarządzanie;
- umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma rzeczami jednocześnie;
- pełna dyspozycyjnośći zaangażowanie;
- biegła znajomość MS Office i środowiska Internet;
- sumienność i dokładność;
- wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

- szukanie, redagowanie oraz dodawanie informacji na strony WWW;
- pomoc w organizowaniu akcji marketingowych;
- pomoc w rozliczaniu dziennikarzy;
- czynności administracyjno-techniczne.

Aplikacje składające się z CV i listu motywacyjnego, prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@skarbiec.biz

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Maj, 2011  10:09

Identyfikator: 310467

Wyświetleń: 5107