Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser &#8211; wykładanie towaru

Toruń

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży kosmetyczno-chemicznej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: MERCHTRN/07/16/BDG
Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
&#8226; Wykładanie artykułów z branży kosmetyczno-chemicznej w wyznaczonych sklepach zgodnie z grafikiem;
&#8226; Utrzymywanie kontaktów z personelem sklepów;
&#8226; Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie układanie i prezentowanie produktów na półkach sklepowych;
&#8226; Monitorowanie i utrzymywanie stanu magazynowego sklepu w obszarze wyznaczonych produktów;
&#8226; Wdrażanie i umieszczanie materiałów promocyjnych oraz reklamowych nowych produktów;
&#8226; Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez aplikację w telefonie służbowym.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży lub w bezpośredniej obsłudze Klienta,
&#8226; Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia &#8211; warunek konieczny,
&#8226; Prawo jazdy kat. B;
&#8226; Umiejętność obsługi telefonów dotykowych;
&#8226; Wykształcenie min. średnie;
&#8226; Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);
&#8226; Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze ok. 8h dziennie;
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku, najczęściej w godzinach 6:00-14:00 lub 7:00-15:00;
&#8226; Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon z aplikacją do raportowania (dodatkowo dla merchandiserów mobilnych samochód służbowy);
&#8226; Umowy i wynagrodzenie zawsze na czas &#8211; wynagrodzenie złożone z podstawy miesięcznej i premii;
&#8226; Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z zakresu produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref: MERCHTRN/07/16/BDG w temacie wiadomości na adres:

bydgoszcz@adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Lipiec, 2016  16:54

Identyfikator: 587205

Wyświetleń: 2768