Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka Toruń

Toruń

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

FallWork Sp. z o.o. &#8211;Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231
Aktualnie dla naszego klienta na terenie Torunia poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Kasjer/ka &#8211; Toruń
Nr ref: Kasa/0411/Toruń

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

- stawkę godzinową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- pracę na umowę zlecenie
- elastyczny grafik

Wymagania
- mile widziane osoby uczące się do 26 roku życia
- aktualna książeczka sanepidu
- chęci do pracy
- komunikatywności i odpowiedzialności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl/ z podaniem w temacie nr ref. Kasa/0411/Toruń

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Kwiecien, 2011  14:15

Identyfikator: 292886

Wyświetleń: 2529