Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Przy Inwentaryzji !!!

Toruń

FallWork Sp. z o.o. &#8211; Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

INWENTARYZACJA
Nr ref: INWENT/TORUŃ
Miejsce pracy: Toruń

Obecnie poszukujemy dużej grupy pracowników do przeprowadzenia inwentaryzacji na jednym markecie w Toruniu 22.05.2011!!!

Zakres obowiązków:

- przeprowadzenie inwentaryzacji na hali sklepowej,
- liczenie towaru.

Oferujemy:

- stawkę godzinową 6,20/h (WYNAGRODZENIE TYGODNIOWE)
- pracę 22.05.2011 w godz. 20:30 &#8211; 4:30
- umowę zlecenie

Wymagania:

- dyspozycyjność 22.05.2011
- odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 61 662 75 00 bądź przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl/ z podaniem w temacie nr ref. INWENT/TORUŃ

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Maj, 2011  14:47

Identyfikator: 303644

Wyświetleń: 5167