Toruń, Kujawsko-pomorskie

Merchandiser / wykładanie towaru &#8211; praca dorywcza dla studentów

Toruń

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży FMCG o światowym zasięgu, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:
Toruń

Zadania:

&#8226; Praca na terenie dwóch hipermarketów znanej sieci;
&#8226; Utrzymywanie porządku na półce &#8211; m.in. dbanie o przypisanie odpowiednich indeksów, kodów kreskowych do odpowiednich cen, produkty równo poukładane, dosunięte od tyłu do przodu , dbałość o wizualizację, odpowiednio wyeksponowane produkty promocyjne;
&#8226; Podleganie kierownikowi danej zmiany marketu;
&#8226; Informowanie o wszelkich brakach i niskich stanach towarowych, jeżeli pracownicy marketu nie reagują na informacje o niskich stanach lub braku produktu;
&#8226; Dbałość o wizerunek i dobre imię firmy reprezentowanej;
&#8226; Stosowanie się do wszelkich próśb , uwag i informacji od osób odpowiedzialnych z firmy reprezentowanej jak i kadry danego marketu;
&#8226; Merchandising w dniach poniedziałek, środa i piątek w każdym tygodniu w godzinach porannych, każdorazowo ok. 1 &#8211; 2 godzinne wizyty.

Wymagania:

&#8226; Status studenta lub ucznia &#8211; warunek konieczny (aktualna legitymacja);
&#8226; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
&#8226; Ukończony 18. rok życia - warunek konieczny;
&#8226; Dokładność;
&#8226; Dyspozycyjność od zaraz w godz. ok. 9:00 &#8211; 14:00 w dniach poniedziałek, środa, piątek;
&#8226; Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku

Oferujemy:

&#8226; Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;
&#8226; Stawkę godzinową 10,00zł brutto;
&#8226; Pracę w dniach poniedziałek, wtorek, środa (ok. 1-2 godz. podczas każdej wizyty w markecie);
&#8226; Wynagrodzenie płatne do 15 dnia następnego miesiąca za miesiąc poprzedni przepracowany;
&#8226; Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz nawiązywania kontaktów z nowymi osobami;
&#8226; Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref: MerchandiserTRN/04/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Kwiecien, 2015  09:09

Identyfikator: 545070

Wyświetleń: 4078