Toruń, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>
To jest Ogłoszenie Premium

Akademia Piłkarska Reissa - Trener/Asystent (praca popołudniowa)

Grodzisk Wielkopolski, Opalenia, Nowy Tomyśl

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca popołudniami na niepełny etat.

Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej!

Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów, Sportujmy.pl, Sportowe Przedszkole, FootballPro.pl

poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.

Obowiązki:
- zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,
- znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,
- odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),
- współpraca z pierwszym/drugim trenerem,
- przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników),
- współpraca z rodzicami.

UWAGA &#8211; obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.

Oferujemy:
- 55-70zł/h netto dla trenera, 30-40zł/h netto dla asystenta
- System szkoleń wewnętrznych,
- Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
- Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,
- Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,
- Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).

Wymagamy:
- Zaangażowania,
- Dobrej organizacji pracy,
- Samodzielności w działaniu.

Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Marzec, 2024  10:52

Identyfikator: 740799

Wyświetleń: 14161

Edytuj Wyróżnij