Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy doradców finansowych

Toruń

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukamy ambitnych i komunikatywnych

Jeżeli jesteś studentem i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, albo masz już pracę ale nie cieszą Cię dotychczasowe zarobki i chciałbyś/chciałabyś dorobić, to praca u nas jest idealnym miejscem dla Ciebie. Sami ustalamy sobie godziny pracy.

Nie musisz posiadać wykształcenia kierunkowego, prowadzimy całe cykle szkoleń, na których zdobędziesz niezbędną wiedzę. ADS Finance Sp. z o.o. &#8211; to certyfikowany Doradca Finansowy, działający w ramach Unijnego Programu - Społeczna Świadomość Finansowa, rekrutacja dotyczy stanowiska Asystenta Doradcy Finansowego, a po okresie szkolenia i zdaniu egzaminów &#8211; stanowiska Doradcy Finansowego.

Praca w naszej firmie nie polega na akwizycji ubezpieczeń, otwartych funduszy emerytalnych czy innych produktów finansowych. Nie polega również na wydzwanianiu do Klientów z książki telefonicznej.

Nasi pracownicy po szkoleniu w Akademii Finansowej naszej firmy i zaliczeniu pierwszego modułu szkolenia otrzymują narzędzia wsparcia w postaci rozbudowanego systemu IT, który ułatwia proces doradztwa.
Każdy z naszych nowych pracowników ma opiekuna w postaci zawodowego Doradcy Finansowego z ramienia naszej firmy, który go wdraża.

Oferujemy:

- Szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz szkolenia z rozwoju osobistego
- Możliwość rozwoju osobistego,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Samorealizację w kontaktach z Klientami,
- Rozwój kompetencji społecznych,
- Samodzielność w działaniu,
- Doświadczenie w pracy z klientami, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i w pośrednictwie
- Atrakcyjne wynagrodzenie, brak dolnej jak i górnej granicy zarobków.
- Umowa agencyjna

Obowiązki:

- Pozyskiwanie Klientów
- Budowanie relacji i podtrzymywanie kontaktów z Klientami,
- Sprzedaż produktów finansowych
- Dalsza obsługa produktowa.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie minimum średnie, wiek minimum22 lata
&#8226; Silna motywacja do pracy i dążenie do osiągania założonych celów,
&#8226; Inicjatywa i skuteczność w działaniu,
&#8226; Dobra organizacja własnej pracy.

Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz,
CV oraz listy motywacyjne proszę przesyłać na e-maila

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Kwiecien, 2012  14:07

Identyfikator: 393666

Wyświetleń: 2992