Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowaczka / Pakowacz

Ostaszewo

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Numer ref. PO/06/18/BDG
Miejsce pracy: Ostaszewo

Zadania:
&#8226; Praca w Ostaszewie, k. Torunia;
&#8226; Segregowanie i etykietowanie produktów;
&#8226; Pakowanie artykułów plastikowych do opakowań zbiorczych;
&#8226; Kontrola jakości wytworzonego produktu;
&#8226; Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:
&#8226; Gotowość do pracy stojącej;
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracach na produkcji;
&#8226; Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
&#8226; Dla osób wspólnie dojeżdżających z innych miejscowości możliwość pracy na tej samej zmianie;
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
&#8226; Szkolenia stanowiskowe;
&#8226; Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8226; Pracę w systemie zmianowym;
&#8226; Grafiki z miesięcznym wyprzedzeniem;
&#8226; Wynagrodzenie zawsze na czas;
&#8226; Dodatki za pracę w godzinach nocnych;
&#8226; Płatne nadgodziny;
&#8226; Premie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Czerwiec, 2018  13:52

Identyfikator: 635101

Wyświetleń: 1266