Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Maszyn CNC

Toruń

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn CNC

Obowiązki:
- obsługa maszyn CNC : frezarki bramowej numerycznej CNC z układem FANUC (obróbka metali),
- pomiar i kontrola detali w trakcie jak i po zakończeniu pracy,
- obsługa suwnic z poziomu zerowego.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne,
- doświadczenie produkcyjne w obsłudze maszyn CNC,
- znajomość obróbki skrawaniem na frezarce CNC,
- znajomość metod obróbki skrawaniem metali,
- ogólna wiedza na temat narzędzi skrawających,
- znajomość rysunku technicznego,
- mile widziana umiejętność obsługi suwnic z poziomu zerowego.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenie stanowiskowe.

Miejsce pracy: Toruń
Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem : 663 850 433 lub o przesyłanie CV na adres mailowy: j.nowak@trenkwalder.comhttps://https://www.olx.pl/oferta/operator-cnc-torun-atrakcyjne-wynagrodzenie-CID4-IDvOaB6.html »

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Wrzesien, 2018  14:35

Identyfikator: 642126

Wyświetleń: 1281