Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter CO.

Toruń

Aktualnie dla Naszego Klienta firmy działającej od 20 lat na rynku w branży ciepłowniczej, sanitarne i ogólnobudowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Zadania:

- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- nie wymagamy uprawnień

Oferujemy:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/MONTER_INSTALATOR_SANITARNY/4873-2914-25-a45-1704.html

bądź kontakt telefoniczny z Martą Jakacką tel.518200962

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Czerwiec, 2016  11:35

Identyfikator: 584886

Wyświetleń: 1682