Toruń, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Zatrudnimy Od Zaraz Pomocnika Restauracji

Otłoczyn

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO INTERIM Sp. z o. o. spółka komandytowa dla swojego Klienta z branży sieciowych restauracji poszukuje osób na stanowisko:

POMOCNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Stacja MOP Otłoczyn Zachód znajdująca się przy autostradzie A1, między Toruniem
a Włocławkiem, w kierunku na południe.

Jeśli jesteś komunikatywny, otwarty na nowe wyzwania, pozytywnie nastawiony i szybko się uczysz, to idealnie pasujesz do zespołu osób, który obecnie budujemy w Otłoczynie (gm. Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko – pomorskie).

Oferujemy:

• Wykonywanie czynności w dynamicznym i otwartym zespole,
• Uczciwe i czytelne zasady zatrudniania,
• Jasno określone Twoje prawa i obowiązki,
• Wysoka kultura pracy,
• Pakiet profesjonalnych szkoleń,
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole,
• Atrakcyjny pakiet benefitów, premii i nagród,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Zadania do wykonania:

• Obsługa klienta restauracji,
• Przygotowywanie produktów restauracji według standardów,
• Dbanie o właściwe zaopatrzenie podległego stanowiska,
• Właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu,
• Współpraca z zespołem w celu prawidłowego funkcjonowania restauracji,
• Uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery pracy, odzwierciedlającej kulturę i naczelne wartości restauracji,
• Dobra zabawa i atmosfera!

Kontakt: Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: a.roczniak@impel.pl/ (w tytule wpisując Praca Otłoczyn) lub kontakt telefoniczny: 510015288 – Agata lub 510013506 – Ania.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!

Wysyłając swoje CV proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Czerwiec, 2016  14:55

Identyfikator: 584070

Wyświetleń: 2784