Toruń, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kucharz Pizzerman

Toruń

PizzaSfera w Toruniu poszukuje na 2-3 dni w tygodniu pracownika na stanowiso:

PIZZERMAN
- stawka początkowa 8 zł

Główne zadania:
- przygotowywanie potraw zgodnie z założonym standardem
- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
- koordynacja zamówień

Wymagania:
- dyspozycyjność
- samodzielność
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne oraz doświadczenie na stanowisku pizzerman’a

Oferujemy:
- praca w systemie zmianowym
- stałe wynagrodzenie
- dogodne warunki pracy

Jeżeli nikt nie odbierze proszę napisać SMSa - na pewno oddzwonimy

kontakt: 508 900 245

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Lipiec, 2014  20:27

Identyfikator: 516069

Wyświetleń: 4411