Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog / Konstruktor z doświadczeniem w branży metalowej

Grębocin

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta z branży metalowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: TG/06/16/BDG

Miejsce pracy: Grębocin, k. Torunia

Główne obowiązki:
&#8226; Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla konstrukcji stalowych do produkcji;
&#8226; Przetwarzanie oraz doprecyzowywanie rysunków technicznych dotyczących konstrukcji stalowych;
&#8226; Kontakty z klientem krajowym oraz zagranicznym (bezpośrednie, mailowe, telefoniczne);
&#8226; Ścisła współpraca z działem produkcyjnym.

Wymagania:
&#8226; Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technolog-konstruktor w branży metalowej &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Wykształcenie techniczne;
&#8226; Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w j. angielskim;
&#8226; Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
&#8226; Umiejętność obsługi programów 3D / 2D, mile widziany AutoCAD;
&#8226; Otwartość na nowe rozwiązania i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze stacjonarnym;
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8226; Stałe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe;
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy;
&#8226; Interesującą pracę w firmie o międzynarodowej renomie z kapitałem zagranicznym.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny TG/06/16/BDG w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Czerwiec, 2016  11:34

Identyfikator: 586041

Wyświetleń: 1916