Toruń, Kujawsko-pomorskie

Kosztorysant / Inżynier Budowy &#8211; wentylacje i instalacje sanitarne

Toruń

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-usługowej, poszukujemy Kandydatów z Torunia i okolic na stanowisko:

Nr ref.: WENTOR/07/15
Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

&#8226; Ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych;
&#8226; Analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i protokołu;
&#8226; Sporządzanie opisu robót w kolejności technologicznej ich wykonania na podstawie dokumentacji projektowej;
&#8226; Ustalanie nakładów rzeczowych zużycia czynników produkcji (robocizny, materiałów, sprzętu);
&#8226; Określanie wysokości kosztów bezpośrednich oraz kosztów pośrednich;
&#8226; Wykonywanie kosztorysów budowlanych;
&#8226; Współudział w przygotowaniu umów na roboty budowlane szczególnie w zakresie ustalania wynagrodzeń,
&#8226; Uczestniczenie w prowadzeniu rozliczeń za wykonane roboty budowlane;
&#8226; Współpraca z innymi działami operacyjnymi w firmie.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie o kierunku budowlanym lub pokrewnym;
&#8226; Wiedza z zakresu wentylacji i instalacji sanitarnej (wod.-kan., CO, itp.);
&#8226; Doświadczenie zawodowe na stanowisku kosztorysanta, inżyniera budowy lub pokrewnym;
&#8226; Umiejętność czytania rysunków technicznych;
&#8226; Umiejętność obsługi MS Office (głównie Excel) i AutoCAD (lub zbliżonego programu);
&#8226; Mile widziana znajomość j. angielskiego;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kosztorysowaniu w branży sanitarnej / wentylacyjnej.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku;
&#8226; Interesującą pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy;
&#8226; Pakiet szkoleń specjalistycznych;
&#8226; Dla absolwentów uczelni możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji uprawnień budowlanych przy realizowanych budowach.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny WENTOR/04/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Lipiec, 2015  08:19

Identyfikator: 555802

Wyświetleń: 2517