Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

KONSTRUKTOR ODZIEŻY

ok. Warszawy

Firma Portfolio &#8211; Doradztwo Personalne w związku z dynamicznym rozwojem swojego Klienta &#8211; wiodącego domu mody w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

Nr ref.: KON/2/2010
Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:
- wykonywanie szablonów na podstawie rysunków projektanta
- stopniowanie szablonów
- wykonywanie opisów technologicznych
- współpraca z wzorczarkami

Wymagania:
- minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie średnie kierunkowe (krawiectwo)
- znajomość oprogramowania CAD/CAM na poziomie zaawansowanym (mile widziana Lectra)
- pracowitość, sumienność

Oferujemy
- umowę o pracę na pełny etat
- wynagrodzenie stałe oraz premie
- możliwość rozwoju osobistego
- pracę w dynamicznej firmie stosującej najnowocześniejszą technologię produkcji

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mail:

praca.doradztwo.personalne@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Kwiecien, 2010  10:08

Identyfikator: 172476

Wyświetleń: 25491