Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista &#8211; Lider Spawalni

Toruń

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów z Torunia i okolic na stanowisko:

Nr ref.: TRNBRYG/07/15
Miejsce pracy: Toruń

Główne obowiązki:

&#8226; Nadzór nad pracą podległego zespołu pracowników spawalni (ok. 10 osób);
&#8226; Organizacja i nadzór nad procesem produkcji i regeneracji;
&#8226; Rozliczanie materiałów do produkcji, optymalizacja dostaw;
&#8226; Czynny udział w opracowywaniu kalkulacji do ofert;
&#8226; Delegowanie zadań, monitoring wskaźników wydajności i jakości pracy;
&#8226; Motywowanie i dbałość o systematyczny rozwój podległych pracowników przy jednoczesnym utrzymaniu dyscypliny;
&#8226; Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych;
&#8226; Ścisłe przestrzeganie procedur, utrzymywanie standardów, raportowanie danych.

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie zawodowe w nadzorowaniu grupy spawalniczej &#8211; warunek konieczny
&#8226; Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją;
&#8226; Praktyczna umiejętność i wiedza z zakresu spawania, dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze;
&#8226; Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne o profilu ślusarz, spawacz, mechanik maszyn;
&#8226; Samodzielność, dokładność w realizacji zadań;
&#8226; Inicjatywa w proponowaniu rozwiązań;
&#8226; Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przywódcze.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym w godzinach 7:00 &#8211; 15:00;
&#8226; Szkolenia oraz możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia uprawnień.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny TRNBRYG/07/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Lipiec, 2015  15:13

Identyfikator: 553962

Wyświetleń: 2817