Toruń, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Grudziądz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów z Grudziądza i okolic na stanowisko:

Nr ref.: SdZG/05/15
Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania:

&#8226; Kontakt z dostawcami zewnętrznymi w j. angielskim;
&#8226; Współpraca z działem zakupów oraz działem przygotowania produkcji;
&#8226; Aktywne uczestnictwo w procesie zakupów;
&#8226; Monitorowanie bieżących stanów magazynowych oraz nadzór nad surowcami/półproduktami potrzebnymi do utrzymania płynności produkcji;
&#8226; Integrowanie informacji dotyczących zamówień zewnętrznych z aktualnymi stanami magazynowymi wraz z analizą zamówień zgodnych z bieżącymi potrzebami;
&#8226; Raportowanie do Głównego Specjalisty ds. Zakupu.

Wymagania:

&#8226; Zaawansowana znajomość j. angielskiego &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Bardzo dobra znajomość programu Excel (w tym tabele przestawne, makra, formuły zaawansowane, itp.);
&#8226; Wykształcenie min. średnie;
&#8226; Umiejętność analitycznego myślenia i dostrzegania szczegółów;
&#8226; Zdolności interpersonalne;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze zakupów lub księgowości;
&#8226; Preferowane miejsce zamieszkania w promieniu do 30km od Grudziądza lub gotowość do relokacji.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Pracę w międzynarodowej firmie w dynamicznym i kreatywnym zespole;
&#8226; Pakiet szkoleń specjalistycznych;
&#8226; Możliwość rozwoju kompetencji przywódczych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref: SdZG/05/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Maj, 2015  08:39

Identyfikator: 547485

Wyświetleń: 3525