Toruń, Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia


Toruń, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Toruń / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>
To jest Ogłoszenie Specjalne

!!!New Life.

(Krakow)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
Wiek: 42 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 79 kg
 

Cześć,

  Jestem 42-letnim Anglikiem, który kiedyś mieszkał w Polsce. Mam niezwykłe życie, nie muszę już pracować, ponieważ pracowałem ciężko, kiedy byłem młodszy i zbudowałem kilka firm, które teraz dostarczają mi zasobów, aby cieszyć się życiem.

  Z poświęceniem własnego życia budowałem udany biznes, a teraz mogę prawie zrobić wszystko, czego chcę, czasami ciężko nie mieć kogoś z tym podzielić. Uwielbiam podróżować i zwykle wynająć gdzieś na miesiąc lub dwa, zanim wrócę do Polski na chwilę.

   Szukam zabawy i inteligentnej dziewczyny, która szuka nowego życia, kogoś, kto kocha podróżować i odkrywać świat i cieszyć się lepszymi rzeczami w życiu. Jeśli nie jesteś w stanie podróżować, ta reklama nie jest dla Ciebie, ponieważ szukam długoterminowego towarzyszka, który chce podróżować.

  Będziesz bardzo dobrze zadbana i nie ma żadnych problemów finansowych, gdy jesteś ze mną. Jeśli ta reklama Cię zainteresuje, wyślij szczegółowe informacje na temat siebie i dołącz zdjęcie.

Przepraszam, ale nie mowie dobrze polskiego

N

  Ogłoszenie Nr: 610666  


Drukuj Ogłoszenie Edycja Ogłoszenia Wyróżnij ogłoszenie
  36035  
Wizyty :  

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl